تماس با ما

شماره تماس:

۰۲۱ ۴۴۰ ۱۶۰ ۸۹

۰۲۱ ۴۴۰ ۴۱۸ ۹۹

آدرس:

تهران، اتوبان اشرفى اصفهانى، پیامبر شرقى، حاجى زاده، نبش کوچه شفق، پلاک ١٨، ساختمان آریا، طبقه ۴ واحد ١۵

 

فروشگاه اینترنتی رشد عرضه کننده محصولات تخصصی مو

کمپانی رشد، مجموعه ی کاملی برای سالن داران و آرایشگران هست. این مجموعه فعالیت خود را از سال ۹۰ با عنوان پخش محصولات تخصصی مو با هدف ارائه کالا به سالن داران با نازلترین قیمت در شرق تهران آغاز کرد و با همکاری و ارائه محصولات به برترین سالن های مطرح در تهران مخصوصا (شرق تهران) به گسترش فعالیت خود دست زد.
در سال ۹۵ بنا به شرایطی مدیریت این مجموعه فعالیت خود را با تیم سابق قطع و در مجموعه ای مستقل فعالیت جدید خود را آغاز نمود و در عرض کم تر از یک سال این مجموعه را به یکی از برترین عرضه کننده گان کالا در تهران تبدیل کرد.
فروش اینترنتی این مجموعه نیز یکی از عوامل قدرتمند برای مطرح شدن این مجموعه نیز بود.
نام این مجموعه از کلاس آموزشی که باعث تغییرات در شخصیت مدیران مجموعه شد وام گرفته شده و Co انتهای آن به معنی کمپانی رویایی هست که این مجموعه در هدف رسیدن به آن گام برمیدارد.
با شیوع بیماری کرونا و تغییر در روند فروش و با توجه به تغییرات بوجود آمده در ساختار فروش در جهان، پخش رشد که یکی از پیشگامان انجام کارها و تغییرات بزرگ است تصمیم گرفت که با راه اندازی فروشگاهی اینترنتی و تخصصی برای بانوان متخصص در صنعت و رنگ و مش جهت کسب رضایتمندی ایشان و خرید آسان و بدون نگرانی جهت اصالت کالا اقدامات جدید خود را آغاز نماید.
از ابتدا تنها با یاری خداوند به جایگاه امروز خود نزد شما رسیده ایم. و تلاش می کنیم تا با ارائه محصولات حرفه ای کمک کنیم تا شما نیز جایگاه خود را در بین همکارانتان ارتقاء دهید. از این رو همواره تکرار کرده ایم که ” سر آغاز رشد اینجاست ” جایی که با اتکا به نام خداوند متعال و استفاده از بهترین متریال می توانید قدرتمند ترین در بین رقیبان خود باشید.
امید است خداوند متعال ما را در انجام این مهم یاری نماید.
تمامی کالاها و خدمات دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.