معرفی جاروبرقی سالنی

معرفی جاروبرقی سالنی

تاریخ انتشار: 12 بهمن 1402

 

جاروبرقی سالنی کندی بیوتی: پاکیزگی آسان و سریع در آرایشگاه شما
حفظ نظافت و پاکیزگی در آرایشگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. موهای ریخته شده، ذرات گرد و غبار و دیگر آلودگی ها می توانند محیط آرایشگاه را نامناسب و غیربهداشتی کنند. جاروبرقی سالنی کندی بیوتی یک راه حل ایده آل برای نظافت سریع و آسان آرایشگاه شما است. این جاروبرقی با قدرت مکش بالا و طراحی کارآمد، به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن، محیط آرایشگاه خود را پاکیزه و عاری از هرگونه آلودگی کنید.

مشخصات فنی جاروبرقی سالنی کندی بیوتی

  • قدرت مکش: ۱۸۰۰ وات
  • ظرفیت مخزن: ۴ لیتر
  • نوع فیلتر: هپا
  • سطح صدا: ۷۵ دسی بل
  • وزن: ۳.۵ کیلوگرم
  • طول کابل: ۵ متر
  • اقلام همراه: ۲ عدد سری مختلف

ویژگی های منحصر به فرد جاروبرقی سالنی کندی بیوتی

عملکرد دوگانه: این جاروبرقی را می توان هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک استفاده کرد. در حالت دستی، شما می توانید با هدایت جاروبرقی، آشغال ها را جمع آوری کنید. در حالت اتوماتیک، جاروبرقی به طور خودکار حرکت می کند و آشغال ها را جمع آوری می کند.
سنسور هوشمند: جاروبرقی سالنی کندی بیوتی مجهز به سنسور هوشمند است که به آن کمک می کند تا موانع را تشخیص داده و از برخورد با آنها جلوگیری کند.
فیلتر هپا: این جاروبرقی مجهز به فیلتر هپا است که ذرات ریز گرد و غبار، موهای حیوانات و سایر آلاینده ها را جذب می کند و از انتشار آنها در هوا جلوگیری می کند.
قدرت مکش بالا: جاروبرقی سالنی کندی بیوتی با قدرت مکش ۱۸۰۰ وات، به راحتی می تواند موهای ریخته شده، ذرات گرد و غبار و دیگر آلودگی ها را از روی زمین و سطوح مختلف جمع آوری کند.
طراحی ارگونومیک: این جاروبرقی با طراحی ارگونومیک، استفاده از آن را آسان و راحت کرده است.
صدای کم: جاروبرقی سالنی کندی بیوتی با صدای کم، کارکردی آرام و بدون مزاحمت دارد.

مطالب مرتبط:  لوسیون موی براق کننده: موهای خود را درخشان و براق کنید!

مزایای استفاده از جاروبرقی سالنی کندی بیوتی

صرفه جویی در زمان: جاروبرقی سالنی کندی بیوتی با قدرت مکش بالا و طراحی کارآمد، به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن، محیط آرایشگاه خود را پاکیزه کنید.
بهداشت بیشتر: این جاروبرقی با فیلتر هپا، ذرات ریز گرد و غبار، موهای حیوانات و سایر آلاینده ها را جذب می کند و از انتشار آنها در هوا جلوگیری می کند. این امر به حفظ بهداشت محیط آرایشگاه و جلوگیری از بروز آلرژی و بیماری های تنفسی کمک می کند.
کارکرد آسان: جاروبرقی سالنی کندی بیوتی با طراحی ارگونومیک و استفاده آسان، برای همه افراد مناسب است.
کاهش هزینه ها: استفاده از جاروبرقی سالنی کندی بیوتی به شما کمک می کند تا در هزینه های نظافت آرایشگاه خود صرفه جویی کنید.

جمع بندی

جاروبرقی سالنی کندی بیوتی یک ابزار ایده آل برای نظافت سریع و آسان آرایشگاه ها است. این جاروبرقی با قدرت مکش بالا، طراحی کارآمد و ویژگی های منحصر به فرد، به شما کمک می کند تا محیط آرایشگاه خود را پاکیزه و عاری از هرگونه آلودگی کنید.

لینک خرید محصول
جارو برقی آرایشگاهی کندی بیوتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *